Ponedjeljak, 22 Aprila, 2024
spot_img

RKS BMSiP-e PROGLASIO NAJUSPJEŠNIJE U REGIJI ZA 2021. GODINU

RKS BMSiP-e PROGLASIO NAJUSPJEŠNIJE U REGIJI ZA 2021 GODINU

Na nedavno održanom Prvenstvu Republike Srpske za djecu do 13 godina u Bijeljini, Upravni Odbor Regionalnog karate saveza “Birač, Majevica, Semberija i Posavina” (RKS BMSiP-e) iskoristio je priliku da proglasi najuspješnije u 2021 godini.

Za najuspješnije proglašeni su:
🔹Ivan Knežević kk “UNSU” (Bijeljina) za najboljeg pionira do 13 godina,
🔸Marija Gavrilović kk. “UNSU” (Bijeljina) za najuspješniju pionirku do 13 godina,
🔹Luka Jovanović kk.”Šampion” (Modriča) za najuspješnijeg u kategoriji kadeta,
🔸Kristina Stanojević kk. “Želja-ipon” (Srebrenica) za nsjuspjepniju u kategoriji kadetkinja,
🔹Aleksandar Novicki kk.”Šampioni” (Bijeljina) za najuspjepnijeg u kategoriji juniora,
🔸Anđela Knežević kk.”UNSU” za najuspješniju u kategoriji juniorki,
🔹Branko Živković kk.”Panteri plus” (Bijeljina) za najuspješnijeg seniora,
🔸Tanja Đokić kk “Panteri” (Bijeljina) za najuspješniju seniorku.

💢 Za najuspješnijeg trenera izabran je Siniša Zarić kk.”Panteri” (Bijeljina).
💢 Za najuspješniji klub regije proglašen je kk “UNSU” iz Bijeljine.

Pored svega, UO RKS BMSiP-e je za postignute rezultate priznanjima nagradio sportiste i sportiskinje iz naše regije koji se takmiče izvan naše zemlje, među kojima; Luku Vukovića kk.Studentski grad” (Beograd), Vitor Dejana kk.”Borac – Šajkaš” (Novi Sad), i Dajanu i Saru Kalajdžić kk. “Borac (Čačak).

Ovo je prvi put da RKS BMSiP-e bira najuspješnije u regiji sa željom da isto postane tradiciija. Priznanja je ispred UO RKS BMSiP-e uručio Predsjednik UO Gospodina Dragiša Jovanović.

Info služba RKS BMSiP

MOŽDA STE PROPUSTILI